Szkoła języka angielskiego dla dzieci Kielce
     
   

Nasi partnerzy - Szkoły językowe Kielce

   

 

Świętokrzyska Szkoła Języków Obcych English 4 You! kładzie szczególny nacisk na szybką naukę skutecznej komunikacji w języku angielskim przy zastosowaniu metod bezpośrednich (metoda Callana, metoda Direct English), na kursy językowe dla osób dorosłych oraz na kursy języka angielskiego dla gimnazjalistów i licealistów (w tym kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego i egzaminu gimnazjalnego). W przypadku kursów metodą Callana i DE, szkoła English 4 You! oferuje wszystkim zainteresowanym Słuchaczom indywidualnym i instytucjom darmowe lekcje próbne. Podobnie jak English Fun, szkoła English 4 You ma swoją siedzibę w Kielcach, natomiast oddziały lokalne w wybranych miejscowościach Województwa Świętokrzyskiego (m. in. Końskie, Busko, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Piekoszów, Chęciny, Suchedniów).

Przeczytaj więcej:
Jak wreszcie nauczyć się mówić po angielsku? - artykuł przekonywujący do zalet metod bezpośrednich w nauce języka angielskiego.
Angielski dla gimnazjalistów - oferta kursów ogólnojęzykowych i przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego.
Matura - język angielski - kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

Specjalność szkoły językowej Prestige School of English z siedzibą w Kielcach to kursy ogólnojęzykowe metodą komunikatywną kontekstową, kursy przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego (FCE, CAE, CPE, TELC, TOEIC, TOEFL), kursy z zakresu języka specjalistycznego (Business English, angielski dla prawników, angielski dla lekarzy, angielski dla branży turystycznej), konwersacje oraz zajęcia indywidualne. Prestige School oferuje także szkolenia z języka angielskiego dla firm i instytucji w Kielcach i okolicy.

Przeczytaj więcej:
Kursy ogólnojęzykowe - oferta kursów języka angielskiego metoda komunikatywno-kontekstową dla dorosłych i młodzieży.
Konwersacje - zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego, prowadzone w małych grupach na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.
Business English - zajęcia grupowe z angielskiego biznesu, kompatybilne z formatem egzaminu TOEIC.
Kursy specjalistyczne - kursy z zakresu specjalistycznego języka angielskiego, jak angielski w medycynie, angielski prawniczy czy angielski techniczny.

 

Dr Grzegorz Trębicki Private Language Consulting to (zazwyczaj) zajęcia indywidualne, prowadzone przez dyrektora Prestige School osobiście i pod własnym szyldem. Dr Trębicki specjalizuje się zwłaszcza w przygotowaniu do certyfikatów językowych. Na jego stronie internetowej znajdziecie też wiele przydatnych artykułów o nauce języków obcych, a także opisy popularnych certyfikatów językowych.

Przeczytaj więcej:
Która metoda nauki będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza? - porównanie zalet i wad metody bezpośredniej i tradycyjnej.
Pisanie, mówienie, czytanie i słuchanie, czyli która sprawność językowa jest najtrudniejsza? - omówienie niektórych spośród trudności, jakie napotykają przygotowujący się do popularnych egzaminów z języka angielskiego.
Zestawienie najpopularniejszych certyfikatów z języka angielskiego - omówienie, m. in egzaminów First Certificate in English, Certificate in Advanced English, Proficiency in English, TELC, TOEIC oraz TOEFL.