Szkoła języka angielskiego dla dzieci Kielce
   
 

Opinie naszych Słuchaczy:

Mama Hani: Szkołę zdecydowanie oceniam jako dobrą i godną polecenia. Widzę duże postępy w nauce mojej córki. Zawsze z uśmiechem i zapałam przychodzi na zajęcia. W przyszłym roku na pewno znów będziemy uczyć się w English Fun.

Tata Artura: Doceniam, że z dziećmi pracują wykwalifikowani i profesjonalni lektorzy. Stawiają szczególny nacisk na rozwój umiejętności mówienia i słuchania. Ponadto cena kursu jest niewielka a możliwość płatności w ratach bardzo dogodna.

Mama Julki: Znajoma zapytała mnie, czy mogłabym jej polecić szkołę angielskiego, do której uczęszcza moja córka. Odpowiedziałam bez wahania: oczywiście! Dlaczego? Bo na zajęciach panuje miła atmosfera, a lektorzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i starają się zainteresować dzieciaki omawianym tematem, a to dla mnie bardzo ważne.

Mama Martynki: Gdy zapisywałam dziecko na kurs w  English Fun przekonało mnie, że zajęcia będą połączone z zabawą oraz niska cena. Ale na pierwsze pozytywne wrażenia nie musiałam długo czekać, córka od pierwszej lekcji opowiada mi co robiła na tych zajęciach, zawsze jest podekscytowana. Chętnie słucha płyt dołączonych do trafnie dobranego podręcznika, potrafi śpiewać piosenki po angielsku.

Tata Karoliny: Jestem bardzo zadowolony, że moja pięcioletnia córka uczęszcza na dodatkowe zajęcia z j. angielskiego do szkoły English Fun. Pani lektor uczy dzieci nowego języka przy okazji zabawy, rozwijając przy tym talenty mojego dziecka (talent aktorski, plastyczny, muzyczny). Widzę jak dużo nowych słówek poznała córka  przez cały rok nauki. Na pewno zapiszę córkę do tej szkoły we wrześniu.

Mama Kacpra: Wybierając szkołę językową dla swojej pociechy kierowaliśmy się kilkoma czynnikami : zadowolenie syna z pierwszych zajęć , chęć i zapał nauczyciela prowadzącego, nieliczna grupa uczestników zajęć , dogodne godziny , jak również miejsce  zajęć – szkoła w centrum miasta i łatwy dojazd. Dlatego zdecydowaliśmy się na English Fun. Nauka połączona z zabawą i  ruchem jest super metodą na poznawanie nowych słówek, zwrotów. Po semestrze nauki  syn cieszy się na zajęcia, odrabia z zapałem „pracę domową” a my jako rodzice jesteśmy zadowoleni z jego postępów w nauce a to jest najważniejsze. W nowym roku szkolnym oczywiście będziemy kontynuować naukę.

Tata Wiktora: Chciałabym bardzo podziękować zwłaszcza Pani Agacie za cały wkład pracy jaki włożyła aby zainteresować dzieci nauką języka ang. Jest przemiłą osobą, dzieci ją uwielbiają i chętnie chodzą na zajęcia. Uważam że zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie, syn poznał dużo nowych słów i co bardzo mnie cieszy że potrafi nawet ułożyć proste zdania.