Szkoła języka angielskiego dla dzieci Kielce
     
   

Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) Kielce.

Dzieci w tym wieku powoli poznają proces uczenia się jednak ich codzienność nie jest przez niego bezwzględnie zdominowana.

UWARUNKOWANIA SPOŁECZNE.
Mały czterolatek ciekawy jest świata i nowych wyzwań. Chętnie uczy się o wszystkim do koła dobrze się przy tym bawiąc. Dlatego też tak ważne jest aby możliwie najlepiej wykorzystać ten okres. Ucząc się języków obcych, nasze małe pociech poznają znaczenie odrębności kulturowej. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje im potrzebę komunikowania się z innymi mieszkańcami europy. W przedszkolach coraz częściej pojawiają się koledzy, koleżanki które mówią inaczej a chciałoby się je zrozumieć i poznać bo wyglądają sympatycznie.

UWARUNKOWANIA PSYCHO - FIZYCZNE.
Obok uwarunkowań społecznych są uwarunkowania psycho - fizyczne rozwoju dziecka. Z uwagi na młody wiek, plastyczność artykulatorów mowy jest na tyle wystarczająca, że pozwala nauczyć przedszkolaka poprawnej wymowy wyrazów i fraz w języku angielskim - podobnie w przypadku gramatyki.

UWARUNKOWANIA EDUKACYJNE.
Pisząc o dzieciach w tym wieku, pamiętać należy o założeniach edukacyjnych. Nowa podstawa programowa nauczania przedszkolnego jasno precyzuje wymagania i cele stawiane naszym milusińskim wzglądem języka angielskiego.;


Drodzy Państwo, mając na uwadze wszystkie 3 z powyższych aspektów zaręczamy o tym iż dokładamy wszelkich starań, ażeby pomóc sprostać oczekiwaniom stawianym naszym przedszkolakom w dzisiejszej rzeczywistości..

znakZajęcia w naszej szkole NAPRAWDĘ odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez profesjonalną kadrę przygotowaną do pracy z dziećmi w tym wieku.

znakNa zajęciach wykorzystujemy metody bezpośrednie najbliższe środowisku dzieci w tym wieku.

Uczymy nie tylko wyrazów ale i fraz w odniesieniu do określonego kontekstu sytuacyjnego po to, aby kształcić umiejętność logicznego myślenia w języku obcym.